Македонија

СРЕЌНА НОВА 2018 ГОДИНА !!!

Екипата на 24 инфо Ви ја честита новата година и Ви посакува многу среќа, здравје, успех и пари!!!

Новата 2018 нека биде година на напредок во евроатланската интеграција на Македонија, нека донесе и повеќе слобода, демократија, правда, просперитет, еднакви шанси и подобар живот за сите граѓани на Македонија.

Со почит,

24инфо

Related posts

Ќе се пуши во затворените тераси на кафулињата и рестораните, усвоен законот за пушење

24news

Обложувалниците да бидат на најмалку 500 метри од училиштата, бара Таравари

24info

Хан:Постојат закани кон пратениците од ВМРО-ДПМНЕ кои сакаат да го поддржат договорот

24info