December 11, 2018 17:45
Свет

(Видео) Човек фрли жена од мост, камерите снимија се

Човек фрли жена од мост, камерите снимија се

На безбедносна камера од еден објект, некој забележал во далечина момент кога човек, шетајќи по патека покрај мост, собрал жена на мост и ја фрлил преку ограда право во река.

Откако маса луѓе притрчала во помош на несреќната жена која паднала во вода, таа е спасена и пратена во болница на лечење.

Нејзиниот живот бил надвор од опасност. Роднините и пријателите на девојката кажале дека таа не го познавала човекот.

Моментално осомничениот човек се наоѓа во притвор, а случајот се истражува

Related posts

Слободан Праљак „испи отров“ пред Судот во Хаг

24news

САД нема да го доведе на „нула“ извозот на нафта од Иран

Valentina

Макрон одби да ги коментира нападите на Трамп

Igor