January 16, 2019 01:21
Хроника

Скопјанец претепан пред дискотека во Градски парк

На 09.10.2018 година во 12.10 часот во СВР-Скопје А.М.(21) од Скопје пријави дека на 06.10.2018 година околу 03.30 часот пред дискотека во Градски Парк, додека бил со негов пријател А.К.(21) од Скопје, физички бил нападнат од непознато лице, по што изгубил свест.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Related posts

Малолетник онесвестил и ограбил маж во ГТЦ

24news

Уапсени двајца разбојници кои минатата година ограбија жена во Конопница

Igor

„Вечерва мораш да умреш“ и рекол на сопругата па ја пробол со нож

Igor