November 18, 2018 20:13
Хроника

Скопјанец претепан пред дискотека во Градски парк

На 09.10.2018 година во 12.10 часот во СВР-Скопје А.М.(21) од Скопје пријави дека на 06.10.2018 година околу 03.30 часот пред дискотека во Градски Парк, додека бил со негов пријател А.К.(21) од Скопје, физички бил нападнат од непознато лице, по што изгубил свест.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Related posts

Незапаметен случај во Македонија: По 4 години пријавил дека му исчезнал внукот

24news

Полицијата му пиша казна на маж, a сопругата ги истепала полицајците

24info

Скопјанка пријавила дека нејзиното дете е злоставувано од таткото

24news