December 17, 2018 06:32
Забава

Мислеше дека е сам со кучето дома – Потоа сопругата го снимила во акција!

Мислеше дека е сам со кучето дома – Потоа сопругата го снимила во акција!

Лудувањето е вистинска работа. Уште кога прави во друштво – нема поубаво! Овој дечко мислел дека е сам дома со кучето. не знааел дека неговата сопруга се вратила и уклучила камера што прават овие двајца на креветот.

Добро е што незнаеле дека некој ги снима. Нивната спонтаност во лудувањето ги победува сите лоши мисли.
Погледнете го овој откачен дует:

Related posts

Мислел дека се работи за лежечки полицаец, но всушност во прашање била огромна змија

24news

На телефонот ја видела својата свекрва гола – Еве што направила!

24news

Скандал го тресе кралското семејство: Јатрвите не можат да се гледаат во очи: Меган и Хари се селат од палатата, не сакаат да живеат покрај Кејт и Вилијам

24info