Скопје

Змија се шета среде центар на Скопје

Змија се шета среде центар на Скопје

Снимката е направена кај „Ирски паб“, во строгиот центар на Скопје, кога змија се прошета по плочникот среде главниот град на државава.

Related posts

Скопје Стрит Мјузик фестивал – квалитена музика достапна за сите

24news

Шилегов ќе го прави езерото Треска бисер на Скопје

24news

Шилегов: Не бил само мерцедесот… ВИП-кабини на жичницата на Водно

24news