November 18, 2018 19:58
Хроника

Жена искасана од куче на кеј во Градскиот парк

Куче скитник искаса жена на кејот на Вардар во Градскиот парк во Скопје.

Според информациите на МВР, вчера во 19.35 часот, С.М.(39) од Скопје пријавила во полиција дека во понеделникот околу 18.20 часот на кејот била касната од куче скитник во пределот на левата потколеница.

Related posts

Таксист во Охрид нападнат и ограбен од тројца патници

24news

Кривична пријава против шестмина за нелегално регистрирање и префрлување возило

24news

Баба, дедо и внуче прегазени на пешачки во Скопје, детето извадено од под автомобилот

24news