December 10, 2018 23:23
Хроника

Драма во Куманово: Непознат маж се обидел да силува девојка на улица

Драма во Куманово: Непознат маж се обидел да силува девојка на улица

Непознат маж ноќеска се обидел да силува 35-годишна жена во Куманово, соопштија денеска од СВР Куманово.

Инцидентот се случил во 03:50 часот на улицата „11 Ноември“. Напаѓачот не успеал во намерата и побегнал.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Related posts

Уапсен дрвокрадец кој дрвата ги превезувал во автомобил без регистерски таблици

Ivona

Џихадистка од Куманово убиена во Сирија

24news

Kривична пријава против 39-годишен дилер на дрога од Скопје

Ivona