December 10, 2018 23:24
Македонија

ДА ПОМОГНЕМЕ: Исчезна скопјанец – ако го видите веднаш јавете се на овие броеви

Исчезна скопјанец – ако го видите веднаш јавете се на овие броеви

Човекот од фотографијата е изгубен, пати од деменција, а неговото семејство моли за помош.

Изгубен е во Скопје, ако го видите контактирајте ги броевите.

Related posts

МВР: Случајот со убиството на Саздо е целосно расчистен

jule kolch

Благоја Крстевски избран за полицаец на годината во Гази Баба

24news

Полицијата упадна во угостителски објект, има приведени

Filip