December 11, 2018 17:42
Забава

ГАЛЕРИЈА 18+: Протече во јавност новото порно на Северина-пејачката ги откажа настапите

ГАЛЕРИЈА 18+: Протече во јавност новото порно на Северина – пејачката ги откажа настапите

По 14 години Северина повторно ги полни таблоидите на оној начин по кој и стана позната. Имено, во медиумите кружат експлицитни фотографии на кои може да се види пејачката во жешки пози, а на некои од нив си ги допира и интимните делови.
Медиумите од регионот анализираат дека според накитот, може да се определи дека се снимени пред неколку години, а се претпоставува дека нив, на медиумите им ги испратил поранешниот маж на Северина, која пак му ги праќала додека биле во врска.
Северина денеска го откажа закажаниот настап во Германија.

 

 

 

Related posts

(Видео) Како се прават чевли од велосипедски гуми

admin

Тригодишно дете заглави во апарат за играчки

24news

(ВИДЕО) ОВА МОРА ДА ГО ВИДИТЕ: БОСАНЕЦ СТАНУВА ШЕФ ВО ГЕРМАНИЈА

admin