December 11, 2018 17:47
Свет

Вознемирувачко видео: Скок во базен во Ерменија заврши трагично

Вознемирувачко видео: Скок во базен во Ерменија заврши трагично

Маж од Ерменија се обидел да скокне од покрив во базен, но работата тргнала наопаку.

Снимката која го обиколи целиот свет го покажува човекот како стои на покривот и се подготвува да скокне во базен.

Меѓутоа, кога скокнал, закачил дел од олукот кој се скршил под неговата тежина, а потоа тој го промашил базенот и паднал со стомакот и со лицето надолу право на бетон.

Удрил толку силно со главата што се чини дека останал во бессознание. На снимката се гледа како неговите пријатели трчат да видат како е.

Не е познато каде точно е направена оваа снимка, ниту какви повреди претрпел човекот.

Related posts

Саудиска Арабија против меѓународна истрага за убиството на Кашоги

Igor

Шпанската полиција спречи план за атентат врз премиерот Санчез

Igor

Остра реакција на официјална Тирана за последното убиство на Албанец во Грција

Ivona