December 10, 2018 23:45
Хроника

(Видео+Фото) Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром

Тешка сообраќајка несреќа во Аеродром 

Утрово околу 9 часот се случи сообраќајна несреќа на бул. Трета Македонска Бригада во Скопје помеѓу две возила Форд и Рено Меган. 

Увид извршила екипа од СВР Скопје. Се работи на расчистување на случајот.

Фото и Видео : 24 Инфо

Related posts

И се заканува доживотен затвор на професорка која имала секс со ученик и гасела цигари од телото негово

24news

Ограбена бензинската на Макепетрол во Визбегово

24news

Полицијата му пиша казна на маж, a сопругата ги истепала полицајците

24info